FlylinkDC++

uk
Цей переклад старіший ніж оригінальна сторінка і може бути не актуальним. Дивіться що було змінено.

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


Сайдбар

Меню

* Історія змін
* Робота з дампами
* Розробникам
* Форум розробників і користувачів FlylinkDC++

uk:portforward

Установки модемів

Якщо у вас зовнішній модем, що працює в режимі роутера, вам необхідно налаштувати переадресацію портів. Це пов'язано з тим, що прямий доступ в Інтернет має сам модем, дозволяючи комп'ютерам і пристроям внутрішньої домашньої мережі користуватися своїм з'єднанням. Тому “зовні” “видно” тільки модем. Щоб отримати з зовнішнього світу доступ до сервісів внутрішньої мережі (в нашому випадку до DC-клієнта, запущеного на вашому комп'ютері) потрібно, щоб модем переадресовував IP-пакети на потрібний внутрішній адресу і порт. Це і називається переадресацією портів або портфорвардінгом.
Для Flylink DС + + такими портами є:

  • TCP 30001
  • UDP 30002

Оскільки виробників модемів багато, і інтерфейс своїх модемів виробники роблять по різному, для кожної конкретної моделі (сімейства моделей) порядок дій може відрізнятися. Так що, тут наведені налаштування тільки найпопулярніших модемів - можливості авторів сайту, на жаль, не безмежні.
Якщо ви не наші свій модем в списку нижче, не турбуйтеся - скористайтеся пошуком в Гулге або Яндексі. Навряд чи ви єдиний користувач даного модему. ;-)

Ми будемо раді, якщо ви поділитеся з нами і користувачами вашим досвідом. Правила та шаблони оформлення посібників див. тут .

IP адреса

Перш ніж приступити до налаштування портфорвардінга, необхідно знати свій IP адреса.

Визначення свого внутрішнього IP

ACORP

ASUS

ZUXEL

Intercross

Eltex

HUAWEI

uk/portforward.txt · В останнє змінено: 2012/11/08 22:15 (зовнішнє редагування)