Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


uk:connection_settings

Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

uk:connection_settings [2012/11/08 22:15] (поточний)
Рядок 1: Рядок 1:
 +===== Налаштування з'​єднання =====
 +
 +{{ :​uk:​connection-settings.png |}}
 +
 +==== Присвоєний адресу ====
 +
 +Тут вписується ip адресу вашої мережевої карти. Вибираємо із списку потрібний (якщо у вас їх багато). Програма буде очікувати на з'​єднання саме з тієї мережевої карти, чий IP адресу ви тут вкажете. Якщо у вас кілька провайдерів і використовуєте одну програму,​ залиште 0.0.0.0, це означає що програма буде очікувати на з'​єднання на мережевих картах
 +
 +==== Налаштування ВХІДНИХ з'​єднань ====
 +
 +За замовчуванням варто // Брандмауер //, і це дійсно "​найгірший варіант",​ тому що ви не зможете завантажувати файли у користувачів з таким же режимом. Якщо не знаєте як налаштовувати // ** Брандмауер з ручним перенаправленням портів **//, то на даному етапі залиште як є.
 +
 +** Пряме з'​єднання ** - встановлюється коли у вас між комп'​ютером і мережею провайдера немає проміжних пристроїв (модемів,​ роутерів).
 +
 +** Брандмауер із ручним перенаправлення портів ** - встановлюється в тому випадку,​ коли між вашим комп'​ютером та мережею провайдера є модем або роутер.
 +
 +Зліва два віконця для номера порту ** TCP ** для передачі файлів,​ і ** UDP ** для пошуку.
 +
 +У довге поле введення прописуємо скрипт визначення ** IP ** і натискаємо // Знайти IP адреси //. Якщо кнопка // Знайти IP адреси // у Вас не працює,​ подивіться дані в модемі (де знайти,​ читайте для вашого модему розділ [[ru: portforward | Портфорвардінг]]) і введіть ** IP ** вручну (менше поле вводу)
 +
 +Друге довге поле введення - адреса перевірки налаштувань
 +
 +// Поновити IP при старті // - відзначте,​ якщо у вас динамічний IP. При кожному запуску програма буде виставляти його автоматично. Примітка:​ обов'​язково перевірте,​ що б адреса визначення ip був вірним
 +
 +Після заповнення всеx полів, натисніть кнопку // Перевірити налаштування //. Відкриється інтернeт-сторінка,​ в якій буде написано про успішне закінчення налаштування або навпаки про помилку. Можливо також, що спочатку DC + + потрібно буде перезапустити,​ а вже потім натискати кнопку перевірки.
 +
 +**DHT** - DHT is [[http://​en.wikipedia.org/​wiki/​Distributed_hash_table|Distributed Hash Table]], it allows you to upload and download from users outside of your hubs if enabled
  
uk/connection_settings.txt · В останнє змінено: 2012/11/08 22:15 (зовнішнє редагування)